Infrasauna oblek

  1. Úvod
  2. |
  3. Nabízíme
  4. |
  5. Infrasauna oblek
Infrasauna oblek

Speciální bandážovací oblek přilne na stehna, břicho a hýždě a prohřívá tak kůži a tkáně v oblasti problémových partiích.

Problémové partie jsou silně prokrvovány, čímž se dosáhne předpokladu pro efektivní a úspěšné odbourávání tuků v požadovaných místech.

Současně se silně podnítí látková výměna, při které se rozpustí odpadní látky. Ty jsou pak lymfatickým systémem vyloučeny z těla.

Infra oblek doporučujeme v případech cíleného hubnutí v problémových partiích, pro zpevnění kožních tkání a likvidace celulitidy. Dále podporuje látkovou výměnu a vyplavení odpadních látek.

V průběhu procedury dochází k prokrvení pokožky a vyhlazení kůže.

Pozitivní účinky zaznamenáváme také při revmatických a menstruačních obtížích a při poruchách trávení.

Při bolestech svalů dochází k uvolnění a celkovému zlepšení stavu organismu s osvěžujícími účinky.

Nedoporučuje se osobám s:

záněty kůže a horečnatým onemocněním, poruchami krevního tlaku (extrémní hodnoty) a s kardiovaskulárními onemocněními, těžkými žilními nebo lymfatickými poruchami, těžkými poruchami hormonálního systému, především v oblasti štítné žlázy a ledvin, v těhotenství a v období bezprostředně po porodu, těžkými klimakterickými poruchami, velmi nízkým krevním tlakem a poruchami oběhové soustavy. Dále je kúra nevhodná pro osoby krátce po operativním zákroku.

Zpět na přehled služeb


Zveme vás do příjemného prostředí našeho studia, nejen pro ženy. Pokud chcete stále dobře vypadat a skvěle se cítit, jsme právě pro Vás vybaveni moderními přístroji na hubnutí a tvarování postavy s ověřenými účinky.