Ultrazvuková liposukce

 1. Úvod
 2. |
 3. Nabízíme
 4. |
 5. Ultrazvuková liposukce
Ultrazvuková liposukce

Liposukce ultrazvukem je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu.

2 FÁZE OŠETŘENÍ

 • ULTRAZVUK (ultrazvuková liposukce dvojí frekvence)

 • PODTLAK – PRESOTERAPIE (vakuová masáž – lymfodrenáž, nebo vacushape)


PŘED OŠETŘENÍM

Je doporučována nízkokalorická dieta  s omezeným příjmem tuků a soli. Je důležité dodržovat pravidelný pitný režim. Zejména v den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít minimálně 2 litry čisté vody bez bublin. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet  k odplavování rozbitých tukových buněk močí.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ – FÁZE LIPOSUKCE

 • Na kovové části elektrod naneseme vrstvu aktivního gelu, který zvyšuje účinek působení ultrazvukového vlnění. Následně připojíme na problémové partie a necháme působit 30 minut.
 • Klientka může během procedury pociťovat v místech ošetření lehké mravenčení nebo jemné poštipování.
 • Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezi-buněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie (vakuová masáž) přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.
 • Doporučujeme zvýšit pitný režim na 2 litry denně!

Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezi-buněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie (vakuová masáž) přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.

PO OŠETŘENÍ

Po ukončení ultrazvukové liposukce se provádí lymfodrenáž(presoterapie),nebo vacuová masáž v přístroji Vacushape, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnější stravu  a dodržovat pravidelný pitný režim s min. 2 litry  tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Pro udržení výsledků ošetření je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuků.

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Výsledky ošetření jsou viditelné již po 5 návštěvách. Standartně se doporučuje 10 ošetření 2-3 týdně. Ošetření trvá 30 min. ultrazvuková liposukce + 30 min. presoterapie. Avšak počet ošetření závisí na tloušťce tukové vrstvy:

 • 5 -10 ošetření – mírná pomerančová kůže

 • 10-15 ošetření – střední a silná pomerančová kůže

 • 15-20 ošetření – velmi silné tukové vrstvy


Zpět na přehled služeb


Zveme vás do příjemného prostředí našeho studia, nejen pro ženy. Pokud chcete stále dobře vypadat a skvěle se cítit, jsme právě pro Vás vybaveni moderními přístroji na hubnutí a tvarování postavy s ověřenými účinky.